Vakıfbank’tan Kamu Personellerine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kadrolu işçiler ve memurlara özel yaz dönemi için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank’ın kamu personellerine özel düzenlediği ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,14 ile yüzde 1,25 arasında değişiklik göstermektedir. Faiz oranları dosya masraflarının ödenip ödenmemesi ve aldıkları kredi tutarına göre farklılık göstermektedir. Dosya masraflarını ödemeyi kabul edip kredi alacak bireylerin 10 bin Türk Lirasına kadar aldıkları ihtiyaç kredisinde ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,16 oranında, 10 bin Türk Lirasından  90 bin Türk Lirasına kadar olan ihtiyaç kredisinde ise yüzde 1,14 oranındadır. Söz konusu kredi kampanyasından dosya masraflarını ödemek istemeyerek yararlanmak isteyenlerin ödeyecekleri faiz oranı ise 90 bin Türk Lirasına kadar olan tüm kredi tutarı ve tüm vadelerde yüzde 1,25 oranındadır.

Ödemeler çeşitli seçeneklerde sunulmaktadır. İsteyen bireyler ödemeleri her ay düzenli şekilde, ,isteyenler ilk 3 ay hiçbir ödeme yapmadan, isteyenler 3 ayda bir ya da değişen taksit oranları ile yapabilirler.

Dosya masrafları bankadan alınan kredi tutarının binde beşi kadardır ve sadece bir kez alınır.


Söz konusu faiz oranları krediye otomatik ödeme talimatının verilmesi durumunda kullandırılmaktadır. Otomatik ödeme verilmediği durumda faiz oranları yüzde 0,01 oranında artış göstermektedir.

Vakıfbank kamu personellerine özel İhtiyaç Kredisi faiz oranları 23.07.2017 tarihinde aşağıdaki bağlantı aracılığı ile hesaplanmıştır.

https://www.vakifbank.com.tr/kamuya-ozel-yaz-kredisi.aspx?pageID=958

Siz de en uygun krediyi temin etmek adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.